Аваков обзавівся маєтком в Італії вартістю 774 тис. євро

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков став власником вілли в Італії вартістю 774 тис. євро

Про те, що Аваков у 2017 році став власником вілли на узбережжі Середземного моря в Італії свідчать документи з бізнесового та майнового реєстрів цієї країни, передає  з посиланням на «Наші Гроші«.

Вілла нараховує 26 кімнат на першому, другому поверхах та у підвалі будівлі. Приблизна вартість нерухомості, як показує калькулятор на сайті avvocatoandreani.it, становить близько 774 тис. євро.

За даними ЗМІ, у 2017 році фірма «Avitalia S.R.L», власником якої на 100% є Арсен Аваков, поглинула іншу італійську фірму «Ferdico S.R.L».

3 лютого 2017 року «Ferdico S.R.L» отримала держакт на право власності на віллу на вулиці Баттері в італійському муніципалітеті Сан Феліче Чірчео, у регіоні Лаціо, провінція Латина (via delle Batterie, San Felice Circeo, Lazio, Latina, Italy).

На той момент фірма Авакова «Avitalia S.R.L» вже на 100% володіла «Ferdico S.R.L».

Перед самим злиттям власницею «Ferdico S.R.L» стала Віолетта Амірян – дочка члена наглядової ради аваківського акціонерного товариства «Інвестор» Ашота Аміряна. Сам Амірян став єдиним директором-адміністратором «Ferdico».

До родини Амірянів головою «Ferdico S.R.L.» була Ірина Кужель, а членами ради директорів – Наталія Козлова та Вадим Омельченко. Останній у 2014-2016 значиться як єдиний учасник «Ferdico S.R.L.» (сама фірма заснована у 2013 році).

Омельченко, Кужель та Козлова – троє з шести співзасновників громадської організації «Інститут Горшеніна». Козлова з Омельченком є співвласниками знаку для товарів і послуг «Київський інститут проблем управління імені Горшеніна». Омельченко – один із бенефіціарних власників ТОВ «Київський інститут проблем управління імені Горшеніна». Кужель є співвласницею знаку для товарів і послуг Gorshenin. Проектом Інституту Горшеніна є інтернет-видання «Лівий берег».

Під час злиття з компанією «Avitalia S.R.L» статутний капітал «Ferdico S.R.L» становив 30 тис. євро. Відтак, міністр внутрішніх справ України за 30 тис євро став власником нерухомості вартістю 774 тис. євро. При цьому, відповідні зміни до італійського реєстру нерухомості станом на лютий 2018 року внесені ще не були – вілла в Сан Феліче Чірчео досі зареєстрована на «Ferdico S.R.L».

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X