Автошкола-оптовик: Харківський нардеп відніс гроші у підприємство із загадковою діяльністю

Автошкола-оптовик: Харківський нардеп відніс гроші у підприємство із загадковою діяльністю .

Про це йдеться в повідомленні про суттєву зміну у майновому стані народного депутата від партії «Блок Петра Порошенка» Сергія Тригубенка, що він подав 10 січня 2019 року.

Згідно повідомлення, Тригубенко купив 50% статутного капіталу ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «Фагот». Продавець — Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія з управління активами Траст Центр». Вартість угоди – 2,652 млн грн.

У щорічній електронній декларації Тригубенка за 2018 рік нардеп, крім нерухомості, автомобіля «Тойота» та двох рушниць, вказав наявність 453,4 тис. доларів і 149 тис. грн готівкою.

ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «Фагот», згідно отриманих КВЕД, займається професійно-технічною освітою, діяльністю шкіл із підготовки водіїв транспортних засобів, неспеціалізованою оптовою торгівлею, наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, управлінням нерухомим майном за винагороду або на основі контракту. Підприємство зареєстроване в Харкові, на вулиці Отакара Яроша, 18-г. Статутний капітал компанії – 5,25 млн грн. 14 січня 2019 року до переліку засновників був внесений Тригубенко. В установчих документах фірми як контактний вказаний телефон (057)7177171.

Цей же телефон значиться за харківським підприємством «Укрінвест 3000». Нещодавно підприємство шукало нових менеджерів для оптових продажів замково-скоб’яних виробів.

Довідка .. Сергій Тригубенко народився 1972 року у смт Кегичівка Харківської області. Український підприємець та політик. Народний депутат України VIII скликання. З 28 листопада 2011 року президент Федерації роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України. Обіймав керівні посади у податковій інспекції Харківщини, НАК «Надра України», Мінагрополітики, КП «Київський метрополітен» тощо.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X