Адвокат Штепи пов’язує звільнення п’ятого судді із «постійним тиском»

Захисник екс-мера Слов’янська Нелі Штепи, справу якої слухає Ленінський райсуд Харкова, пов’язує звільнення судді Сергія Скляренка із «постійним неприкритим тиском»

За його словами, на останні засідання почали приходити масові групи молодих людей, зокрема, начебто представники «Національного корпусу». На останньому засіданні вони заблокували коридор, у натовпі звучали заклики кинути гранату та погрози вбивством у бік Штепи.

З цього приводу адвокат екс-мера Слов’янська звернувся із відповідною заявою до Холодногірського відділу поліції, після чого звернувся до Ленінського райсуду зі скаргою на бездіяльність поліції, так як не були проведені необхідні слідчі заходи.

При цьому звільнення судді Скляренка Шадрін також пов’язав із «постійним неприкритим тиском».

Адвокат зазначив, що була призначена запасна суддя, яка, скоріше за все, й стане головуючою замість Скляренка.

«Ми не наполягатимемо на розгляді справи заново, якщо судді вирішать слухати її далі», — зазначив Шадрін.

Як повідомляли   21 грудня 2017 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення про звільнення судді Ленінського районного суду м. Харкова Сергія Скляренка — п’ятого за рахунком головуючого у справі Нелі Штепи.

15 листопада Скляренко, який у той день проводив перше засідання в якості головуючого, заявив самовідвід, який задоволений не був.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X