Активісти дізналися про успішний бізнес дружини харківського депутата на Росії та в Криму

Фірма «Югагроінвест», якою володіє дружина депутата Харківської облради Олександра Губіна – Ірина, стала співзасносником трьох фірм, які перевозять продукти з анексованого Криму на Росію

Активісти зазначають, що Ірина Губіна є єдиним засновником фірми «Югагроінвест», яка зареєстрована у Москві.

Нещодавно ця фірма отримала долю у компаніях «Агро-торговельний дім «Кримтеплиця», «Кримтеплиця», «Кримагроінвест». Ці фірми займаються постачанням продуктів з території анексованого Криму на Росію.

У «ХАЦ» нагадали, що депутат облради Олександр Губін не декларує бізнес своєї дружини, який зареєстрований у Росії та окупованому Криму.
Зокрема, у своїй останній декларації депутат не вказав, що його дружина має частку у ТОВ «Еліт Автомоторс» (540 тис. рублів), яка зареєстрована у Бєлгороді. «Директором цієї фірми ще минулого року був особисто депутат Губін. Зараз директором є Павєл Куліков», — зазначили у центрі.

Крім того, за даними «ХАЦ», Ірина Губіна також є засновником компаній «Рустранс-Сервіс», «Югагроінвест» (зареєстроване у Москві). В останній фірмі Губіна також є директором, хоча депутат у декларації не показує доходи дружини за кордоном. Також на Губіну записані дві фірми, які зареєстровані у анексованому Криму за російськими законами, — «Престиж Автомоторс», «Престиж Авто Крим».

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X