«Антирекорд» зареєстрований на виборах президента України

В Україні зареєстрована найбільша кількість претендентів на посаду президента

Про це повідомила керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова, передає Depo.Харків.

«Уперше — антирекорд! Найбільша кількість зареєстрованих кандидатів у президенти за всю історію державності — їх кількість вже перевалила за 30. Заяви подав 91 претендент на найвищу посаду в країні. Попередній рекорд був у 2004 році — 26 заявок і 24 кандидати», — написала вона.

Довідка Depo.Харків. Вибори Президента України 2019 року – чергові вибори Президента України, день голосування яких має відбутися 31 березня2019 року, згідно із затвердженим календарним планом виборів Центральною виборчою комісією України. Постанова про проведення виборів президента (реєстраційний номер 9342) опублікована у спецвипуску «Голос України» 28 листопада 2018 року.

У разі якщо кандидати не наберуть абсолютну більшість (50 % + 1 голос), другий тур відбудеться 21 квітня. Виборча кампанія почалася 31 грудня 2018 року. З цього дня почалася реєстрація кандидатів у ЦВК і передвиборна агітація, яка завершується опівночі останньої п’ятниці перед голосуванням. До 9 лютого 2019 року буде оголошено остаточний список претендентів на пост глави держави. До 3 червня 2019 року новообраний президент вступає у повноваження із складенням присяги на урочистому засіданні Верховної Ради України.

Майбутні вибори президента України обійдуться держбюджету у 2,4 млрд грн.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X