Аудитори знайшли на харківському підприємстві порушень на 1 млн грн

У дослідному господарстві «Пантелеймонівське», що у Харківській області, виявили втрат на суму майже 1 млн грн

Повідомили у прес-службі Північно-східного офісу Держаудитслужби України.

За даними прес-служби, фахівці під час планової ревізії виявили у ДП «Дослідне господарство «Пантелеймонівське» Інституту рослинництва імені В.Я. Юр’єва Національної академії аграрних наук України порушення, що призвели до втрат на загальну суму 955,2 тис. грн.

Зокрема, через несвоєчасне стягнення дебіторської заборгованості з боржників підприємство недоотримало 296,2 тис. грн. Ненарахування і неперерахування до бюджету частини прибутку призвело до недоотримання державним бюджетом 95,8 тис. грн.

Також були виявлені факти надання благодійної допомоги понад визначені законодавством розміри на загальну суму 265,4 тис. грн, перерахування коштів у сумі 96,6 тис. грн іншим суб’єктам господарювання за телекомунікаційні послуги та послуги із внесення пестицидів без фактичного їх отримання, відчуження нерухомого майна на користь фізичних осіб без дозволу академії аграрних наук на 85 тис. грн, зайвих виплат заробітної плати з нарахуваннями у розмірі 54,8 тис. грн та покриття витрат інших юридичних осіб з перевезення сільгосппродукції на суму 49,2 тис. грн.

За результатами ревізії забезпечено відшкодування фінансових порушень на 265,5 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань три посадові особи підприємства притягнуті до адміністративної відповідальності.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X