Басейн, туалети та знижки на проїзд: Що харків’яни вимагають від Кернеса

Мешканці Харкова не полишають спроб порозумітися із чиновниками за допомогою сервісу електронних петицій

 Новорічні та різдвяні свята трохи зменшили бажання харків’ян покращити життя міста за допомогою сервісу електронної демократії. Так, протягом січня на сайті міськради зареєстрували лише три десятки петицій. Окрім традиційних прохань відремонтувати дороги та оптимізувати роботу маршруток, на сайті з’явилися і більш незвичайні звернення.

Найпопулярнішою проблемою січня виявилися туалети. Мешканці Харкова просять чиновників організувати вільний доступ до туалетів у громадських місцях. На думку автора петиції Іллі Самуйлова, це може покращити культурний імідж міста.

«Вирішити проблему з туалетами в Харкові можна, зробивши безкоштовне їх відвідування в громадському місці (музей, кафе, супермаркет, театр, кінотеатр і т. д.). Як на мене, давно вже пора, це дозволить зробити місто більш культурним», — зазначив Самуйлов.

Зараз ініціативу автора підтримали 142 людини. Збір підписів триває.

Знижки для єдиного квитка

Система єдиного квитка для проїзду у міському транспорті працює лише другий місяць, але відповідальні містяни не лише недоліки встигли порахувати, але й придумали, як їх вирішити. Так, другою за популярністю петицією січня виявилося прохання зменшитивартість проїзду в міському транспорті, щоб стимулювати придбання єдиного квитка.

«Не всі містяни Харкова розділяють ентузіазм, чим створюють суттєву затримку у перехідному періоді зі старої системи на нову. І проблема того, чому люди не обирають нову, зручнішу систему оплати, очевидна — нема стимулу робити це. Ніхто не бачить приводу витрачати 30 гривень на придбання картки, котра не забезпечує навіть швидкості посадки у транспорт, бо водії перешкоджають потраплянню пасажирів через інші двері, окрім тієї, що поряд із водієм», — заявив автор петиції Сейтбекір Сейдаметов.

На його думку, проїзд у тролейбусі та трамваї має коштувати 2,75 грн, кожен третій проїзд у день у тролейбусі чи трамваї – 2,00 грн, кожен третій проїзд у день у метро – 2,50 грн.

Поки ідею підтримали 140 мешканців міста, збір підписів триває.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X