Будемо підтримувати науку та науковців на Харківщині: Світлична провела прийом громадян у ХНУРЕ

Голова Харківської ОДА Юлія Світлична провела особистий прийом громадян у Харківському національному університеті радіоелектроніки

Як повідомили  у прес-службі Харківської ОДА, під час прийому, який було проведено 10 липня, по допомогу до голови ОДА Юлії Світличної звернулися понад 30 співробітників навчального закладу.

За відомостями прес-служби, вони порушували питання, пов’язані з розвитком науки та вищої навчальної школи на Харківщині. Також до голови ОДА зверталися з питаннями про допомогу у вирішенні проблем зі сфер ЖКГ, щодо ремонтів об’єктів інфраструктури та дорожнього комплексу. Велика кількість питань стосувалася соціального захисту та виділення матеріальної допомоги, у тому числі на лікування.

«Було багато питань від науковців, і ми будемо долучатися до вирішення кожного з них. Маємо підтримувати науку в Харківській області і науковців — зокрема. Усі озвучені питання знаходяться на моєму особистому контролі та будуть вирішені якісно і в оптимальні терміни, — підкреслила Світлична. — Велика кількість питань стосується надання допомоги на оздоровлення та лікування, вирішення соціально-побутових проблем. Сьогодні, завдяки децентралізації, ініційованій Президентом, маємо в обласному бюджеті достатньо коштів, щоб надавати таку допомогу людям. які опинилися у складних життєвих обставинах».

Голова ОДА запевнила, що й надалі проводитиме виїзні прийоми громадян. «Будемо продовжувати спілкуватися з людьми безпосередньо там, де вони працюють, навчаються, живуть. Для цього будемо й надалі виїжджати на підприємства та в установи області, — сказала Світлична. — Реагуємо на кожне питання, яке ставлять громадяни, та вирішуємо конкретні проблеми конкретних людей».

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X