Будуть обливати синильною кислотою: У Харкові суддя заявила про загрозу життю

Члени колегії Харківського адміністративного апеляційного суду скаржаться на тиск під час слухання справи ПАТ «Харківський коксовий завод»

Відповідна скарга голови Харківського апеляційного адміністративного суду Геннадія Бершова розміщена на сайті Вищої ради правосуддя.

Згідно скарги до Генеральної прокуратури, Ради суддів України та Вищої ради правосуддя, суддя зазначає, що у провадженні колегії суддів адмінсуду перебуває апеляційна скарга Головного управління Держекоінспекції в Харківській області на постанову суду за позовом екоінспекторів до «Харківського коксового заводу».

19 квітня 2018 року суддя-доповідач у цій справі Надія Бартош звернулася до голови Харківського апеляційного адміністративного суду із заявою, в якій вона просить вжити, щоб забезпечити безпеку її особисту, а також членів її родини. Суддя повідомила про висловлену на її адресу погрозу.

Крім цього, на сайті Вищої ради правосуддя розміщене повідомлення про втручання в діяльність судді від самої Бартош. Суддя зазначає, що 19 квітня після проголошення рішення у справі «Харківського коксового заводу» присутня на засідання в якості вільного слухача громадянка заявила, що буде з іншими особами «обливати суддю Бартош синильною кислотою». За відомостями судді, ця погроза була висловлену у присутності кількох свідків.

Бартош додала, що протягом 2017-2018 років стосовно неї та членів її родини було скоєно низку злочинів: обікрали будинок і гараж, пошкодили її особистий автомобіль, а також автомобілі синів.

Суддя поросила вжити заходів реагування, що передбачені законом.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X