Бюджетна децентралізація: На Харківщині низка ОТГ закупила нові машини по 0,5 млн грн

Об’єднані територіальні громади Харківської області, які перейшли на прямі взаємовідносини з державним бюджетом України протягом 2018 року, закуповують нові автомобілі.

Як передає Depo.Харків, про це повідомляє громадська організація «Харківський антикорупційний центр» (ХАЦ) із посиланням на систему закупівель «Прозорро».

За відомостями ХАЦ, найдорожчу автівку серед всіх ОТГ Харківської області придбала Коломацька селищна рада. У Коломаку уклали угоду з ТОВ «Хюндай Центр Полтава» на закупівлю Hyundai Tucson за 584,8 тис. грн. До децентралізації це би склало понад 10% бюджету селища, однак зараз бюджет зріс до 61 млн грн.

Окрім цього, на автомобіль було куплено додаткових опцій на загальну суму майже 32 тис. грн. Також через півтора місяці після закупівлі Hyundai Tucson було проведено поточний ремонт нового автомобіля на суму 12,2 тис. грн.

Наталинська сільська рада купила Skoda Octavia А7, уклавши угоду з «Автотрейдінг — Харків». Відповідно до договору Наталинській сільській раді новеньке авто обійшлось у 487,5 тис. грн.

Нещодавно на сайті електронних закупівель з’явилась інформація про те, що Наталинська сільська рада уклала угоду з ДП «Автотрейдінг — Харків» на капітальний ремонт та технічне обслуговування автомобілів на суму 338 тис. грн, але в свою чергу порушивши ЗУ «Про публічні закупівлі» сільська рада провела закупівлю без проведення відкритих торгів також не було опублікувала договір.

Старосалтівська селищна рада також обзавелась новенькою Skoda Octavia А7, на яку витратили з свого бюджету 483,5 тис. грн, уклавши договір з «Автотрейдінг-Харків».

Старовірівська сільська рада виявилась найбагатшою та купила 2 нових автомобіля загальною вартістю 898 тис. грн. Вони придбали 2 легкових автомобілів Renault Duster у ТОВ «Соллі Плюс». Відповідно до договору, за кожен автомобіль було перераховано 449 тис. грн.

Оскільська сільська рада в 2018 році провела закупівлю новенького Renault Dokker, уклавши договір з ТОВ «Соллі Плюс». Вартість закупівлі склала 480 тис. грн.

Як повідомляв Depo.Харків, харківський аеропорт «перейменували» на честь панк-рокера Лєтова.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X