Визначатися з вибором будуть українці, а не «чорні технологи» і брехуни, — Світлична

Будь-які провокації стосовно будь-якого кандидата у президенти України, незалежно від статусу і позиції, будуть жорстко присікатися.

Про це у коментарі до допису міністра внутрішніх справ Арсена Авакова написала голова Харківської обладміністрації Юлія Світлична.

Аваков заявив, що поліція готова забезпечити порядок під час виборчого процесу та попереджатиме будь-які порушення та спроби впливати на результати виборів президента України.

«Повністю підтримую. Ніяких «схем» по обману людей, адмінресурсу, скупки голосів та інших «механізмів» фальсифікації виборів. Уже в найближчі дні проведемо координаційну нараду з обласними правоохоронцями, громадськими організаціями, активістами і всіма причетними до виборчого процесу. Все має пройти у суворій відповідності до Закону. Будь-які провокації стосовно будь-якого кандидата, незалежно від статусу і позиції, також будуть жорстко присікатися. Позиція однозначна. Визначатися з вибором будуть українці, а не «чорні технології» та брехуни», — прокоментувала допис Світлична.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X