Все нормально: Кернес повернув віце-мера, яку судять за «кооперативну схему»

Харківська міськрада призначила Тетяну Овіннікову, яка є обвинуваченою у справі про розкрадання міської землі за «кооперативною схемою», заступником міського голови з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.

Як передає кореспондент Depo.Харків, за призначення Овіннікової проголосували 63 депутата.

Перед голосуванням на питання депутата Ігоря Черняка, чи не матиме місце конфлікт інтересів у разі призначення Овіннікової, яка є фігурантом кримінального провадження, на посаду віце-мера, Кернес відповів, що «усе нормально».

«Призначення не пов’язано з конфліктом інтересів. У нас нема рішення суду про заборони обіймати Тетяні Іванівні посади заступника міського голови, і пройшло достатньо часу, я маю на увазі, слідчих дій. Тетяна Іванівна була звільнена з цієї посади, тепер вона повертається. Все нормально», — сказав Кернес.

Він додав, що, «якщо є юридичні тонкощі чи юридичні неправильні дії, нас виправлять».

Як повідомляв Depo.Харків, під час досудового розслідування встановлено, що Овіннікова, разом з іншими посадовими особами міськради, зловживаючи своїм службовим становищем, за попередньою змовою з групою осіб, діючи в інтересах засновників восьми обслуговуючих кооперативів, сприяла у пособництві незаконному заволодінню шахрайським шляхом земельними ділянками на території Харкова загальною площею 25,1 га, чим спричинили збитки територіальній громаді на майже 131 млн грн.

За даними Генпрокуратури, міська влада з 2008 року безоплатно передала у приватну власність 650 га землі вартістю 4,05 млрд грн. Усі ділянки були передані під житлову забудову.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X