Війна за пляж: На Харківщині селяни розтрощили паркани, якими огородили водосховище

Поліція розслідує пошкодження огорожі на Печенізькому водосховищі у Харківській області

Про це   повідомили у відділі комунікації ГУ НП України в Харківській області.

За даними поліції, 3 червня до Вовчанського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що в селі Хотімля невідомі намагаються пошкодити паркан, який, на їхню думку, перешкоджає вільному проходу до берегової лінії Печенізького водосховища.

На місці події було встановлено, що більше 100 осіб пошкодили близько 2 метрів «європаркану» і зірвали 250 метрів огорожі з металевої сітки. На обличчях деяких громадян були маски. Невідомі швидко поїхали з місця події на мікроавтобусах та легкових автомобілях.

За фактом події відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України.

Встановлюється власник зазначеної території. Постраждалих немає. Будь-яких інших заяв та повідомлень за даним фактом до поліції не надходило.

У той же час, за даними «Харківського антикорупційного центру«, акцію по відновленню доступу до берегової лінії проводили місцеві мешканці.

«Берег водосховища опинився де-факто недоступний для місцевих мешканців. За даними кадастрової карти, земельні ділянки, які були виділені приватникам, не доходять до самого водосховища, залишаючи берегову лінію вільною, — сказано в повідомленні. — Але у реальності доступ до води був перегороджений парканами».

У «ХАЦ» зазначили, що, за даними кадастрової карти України, спочатку ділянка площею 3,6 га була віддана у постійне користування ТОВ «Інвестсервіс», після чого її почали ділити.

ТОВ «Інвестсервіс» записане на британські та белізські офшорні компанії «ІНВЕСТМЕНТ ХОЛДІНГЗ Л.П.».

Першим власником ТОВ «Інвестсервіс» була родина Володимира Волковського, який є засновником холдингу «Анграм». Серед засновників ТОВ «Інвестсервіс» також був його син Віталій Волковський, який зараз є начальником відділу Держгеокадастру у Вовчанському району.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X