В областях з воєнним станом відбудуться навчальні збори загонів територіальної оборони

У тих областях України, де було оголошено воєнний стан, відбудуться навчальні збори з резервістами та територіальною обороною.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час передачі зброєння та військової техніки в одній з військових частин у Київській області.

«Відповідно до Стратегічного плану застосування ЗСУ, відбудуться військові навчання, передислокація військ. В областях, де оголошено воєнний стан, відбудуться навчальні збори з резервістами та територіальною обороною. Підприємства оборонпрому переходять на особливий режим роботи», – сказав Порошенко.

Він підкреслив, що посилено охорону стратегічно важливих об’єктів в Україні.

«Ми посилили охорону та оборону об’єктів критичної інфраструктури: атомних та гідроелектростанцій; об’єктів хімічної промисловості; портів України на Чорному та Азовському морях. Будуть вжиті всі необхідні заходи для посилення протиповітряної оборони», – наголосив Порошенко.

Нагадаємо, 25 листопада російські кораблі протаранили український буксир, після чого обстріляли українські кораблі і захопили їх у полон.

26 листопада президент України Петро Порошенко підписав указ про введення в дію рішення Ради нацбезпеки та оборони про введення воєнного стану через агресію Росії.

Того ж дня Верховна Рада України підтримала введення воєнного стану в 10 областях України з 9:00 28 листопада.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X