В Україні більше не має бути периферії, — Порошенко

Президент України Петро Порошенко оглянув новозбудований фізкультурно-оздоровчий комплекс Золочівської селищної об’єднаної територіальної громади у Харківській області.

Як передає кореспондент Depo.Харків, Порошенко перебуває із візитом у Харківській області сьогодні, 14 лютого.

Зокрема, він оглянув новозбудований фізкультурно-оздоровчий комплекс Золочівської селищної об’єднаної територіальної громади, де відбулося відкриття фінальної частини обласного дитячого турніру з вільної боротьби.

«Це (будівництво комплексу – Ред.) стало можливим тому, що в Україні п’ять років тому нашими зусиллями, зусиллями нашої команди розпочалася децентралізація. Децентралізація, коли за грошима не треба їздити до Києва. Децентралізація — це означає, коли громади об’єдналися, ресурс, бюджет зріс в два-три-чотири-п’ять, а то і десять разів», — сказав він.

За словами Порошенка, вартість будівництва комплексу склала 23 млн грн, з яких 16,5 млн грн були виділені з Державного фонду регіонального розвитку.

Він нагадав, що будівництво велося під час війни. «Ми це робимо під час війни і нічого важливішого немає для нас, ніж забезпечувати розвиток регіонів. В Україні більше не має бути периферії. І не менш важливою, ніж боротьба з російсько агресією, є боротьба із бідністю», — сказав президент.

Він зазначив, що найближчим часом у рамках розвитку сільської медицини у Золочівському районі будуть відкриті дві амбулаторії. Також впроваджується телемедицина.

 

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X