В Харькове определили номинантов на звание «Почётного гражданина города Харькова»

У мерії сьогодні визначили кандидатури на звання «Почесного громадянина Харкова». Цього року було висунуто 12 кандидатур, ще 5, які були подані минулого року і залишались приоритетними.

Члени експертної ради і не приховують наскільки складно із найдостойніших харків»ян вибрати кращих. Адже всі кандидатури, що були висунуті на звання «Почесного громадянина Харкова» — це люди, які зробили чимало для розвитку Першої столиці і вони є відомими і в Україні і далеко за кордоном.

Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови

Это достойные люди. Они все внесли большой вклад в развитие города Харькова, при чём совершенно в разноплановых направлениях. Одни люди культуры, которые прославили Харьков, другие люди производства, которые создавали рабочие места, системы безопасности, спортсмены выдающиеся.

Обговорення тривало довго по кожній з кандидатур. Всього необхідно було обрати 4 із 16-ти запропонованих.

Михайло Пилипчук голова Ради Почесних громадян міста Харкова

Все кандидатуры достойные. И те, что с прошлого года, мы едины например по Алтухову, но мы должны чётко выдерживать представительство по отраслям.

І от більшістю експертної ради було ухвалено рішення, номінувати на отримання звання «Почесного громадянина Харкова» — Валерія Алтухова директора Харківської спеціалізованої музичної школи-інтернату, Максима Вераксу десятикратного чемпіона світу, багаторазового паралімпійського чемпіона з плавання, Ігоря Маліцького голову обласної ради борців антифашистського супротиву і Володимира Мисика народного депутата України, президента Національної Асоціації промислового хлібопекарства. Ці кандидатури будуть представлені на найближчій сесії депутатам міськради для затвердженн

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X