Голова Нацполіціі розповів, хто «мінує» харківські бізнес-центри

Голова Нацполіціі розповів, хто «мінує» харківські бізнес-центри

Про це сьогодні, 16 червня, під час візиту до Харкова повідомив глава Нацполіціі Сергій Князєв,  з посиланням на «МедіаПорт«.

«Протягом червня в Україні, в тому числі в Харкові, а в основному страждав від цього Львів, були масові — кожні дві-три години до нас приходили з боку російських власників провайдерів — повідомлення про мінування в першу чергу місць масового скупчення людей — кінотеатри, супермаркети, торгово-розважальні центри. На кожне повідомлення українська поліція, служба надзвичайних ситуацій реагує спільно зі Службою безпеки як на реальне», — розповів Князєв.

«Ми розуміємо, звідки йдуть ці повідомлення. Вони йдуть з території Російської Федерації. Наша кіберполіції достовірно встановила місцезнаходження так званих мінерів, ми відкрили ряд кримінальних проваджень, але ефективний результат буде тоді, коли ми зможемо залучити цих осіб, які перебувають за кордоном, до кримінальної відповідальності. Але є інституція заочного розслідування, і якщо ця стаття підпадає згідно з Кримінальним процесуальним кодексом, то перешкод не буде», — додав він.

За словами Князєва, докази, які збере поліція, «надалі ляжуть в обвинувачення в тому числі влади Російської Федерації, які ніяк не реагують на те, що у нас страждають підприємці»

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X