Головне управління Держпраці у Харківській області прийняло участь в черговому засіданні Робочої групи з діяльності підприємств та організацій громадських організацій інвалідів

Головне управління Держпраці у Харківській області прийняло участь в  черговому засіданні Робочої групи з діяльності підприємств та організацій  громадських організацій інвалідів, яке відбулося 14 червня 2017 року.

Члени  Робочої групи  розглянули заяви  про надання  пільг, що  подали 10 підприємств, засновниками яких є громадські організації інвалідів. Робоча група вважає найголовнішим своїм завданням підтримку тих підприємств, що постійно стабільно працюють, працевлаштовують осіб з інвалідністю, підтримують достатній рівень заробітної плати та підвищують її рівень, виділяють кошти на соціальні потреби підприємства, тощо. Але, не зважаючи визначену мету, всі документи, що подані підприємствами громадських організацій інвалідів ретельно аналізуються,  визначається  значимість  всіх показників для прийняття об’єктивного рішення, на підставі якого голова облдержадміністрації підписує розпорядження.

Всі підприємства отримали підтримку членів Робочої групи, хоча на засіданні висловлювались пропозиції, зауваження та побажання з метою покращання роботи підприємств, надання дієвої допомоги інвалідам, які  працюють на підприємствах. Підприємства отримають пільги на підставі  розпорядження  голови  Харківської обласної державної адміністрації.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X