Головне управління Держпраці у Харківській області підбило підсумки роботи за перше півріччя 2019 року. Захід відбувся на території підприємства ПрАТ «АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА» (Харківське відділення).

Розпочинаючи захід, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк передав вітання учасникам від голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної та зазначив, що питання безпеки на робочих місцях знаходиться на її особистому контролі.

«Ми всі – одна команда, єдине ціле, яке працює саме для того, щоб підвищити соціальні стандарти, – сказав Михайло Черняк. – У нас правова держава, й усі правові норми, які ми сьогодні захищаємо, захищають працівника та зобов’язують керівника виконувати ці вимоги в повному обсязі».

«За результатами роботи в 2018 році Управління Держпраці в Харківській області відзначене офіційно як краще в Україні. За цифрами рейтингу стоять реальні справи та кропітка робота працівників управління. Та головне – завжди пам’ятати, що це все робиться заради людей», – наголосив Михайло Черняк.

За словами начальника Головного Управління Держпраці у Харківській області Володимира Рожанського таких результатів вдалося досягти завдяки підтримці Державної служби України з питань праці та плідної співпраці з обласною державною адміністрацією:
«Хочу особисто подякувати Голові Служби Роману Чернезі та Голові ХОДА Юлії Світличній та структурним підрозділам ОДА за ту підтримку, яку ми постійно відчуваємо. Ми всі – одна команда, єдине ціле, яке працює саме для того, щоб підвищити соціальні стандарти».

Володимир Рожанський наголосив «Робота у сфері охорони праці вимагає постійного контролю, спрямованого на те, щоб людина, яка прийшла на виробництво, була захищена та впевнена, що стан устаткування, яке використовується – безпечний і що на підприємстві роботодавцем робиться все необхідне, щоб виключити можливість нещасного випадку або аварії. Адже, життя та здоров’я людини – це найвища цінність!».

Соціальними партнерами і друзями Управління Держпраці гуртом «ЯРИ» та керівником гурту Миколою Пазичем було представлено прем’єру пісні, присвячену Службі – «Охорона праці – гарантія життя» (слова та музика Микола Пазич).

Заступник начальника Управління Держпраці Олена Петренко доповіла про результати роботи управління з питань праці в частині здійснення державного контролю щодо своєчасного та у повному обсязі виплати заробітної плати на підприємствах, про сумісну роботу управління з питань праці та управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки.

Начальник управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Дмитро Гринь зазначив, що на наступне півріччя 2019 року пріоритетним напрямом роботи залишається підвищення ефективності заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, вжиття дієвих заходів щодо недопущення зростання травматизму на піднаглядних підприємствах Харкова та Харківської області та що Управління й надалі проводитиме активну інформаційну кампанію: семінари та наради, братиме участь у круглих столах та конференціях, різноманітних публікаціях та флеш-мобах – з метою унеможливлення порушень законодавства про охорону праці, запобігання виробничим ризикам на виробництві шляхом впровадження ризикоорієнтованого підходу, попередження виникнення аварій та запобіганню нещасним випадкам.

Підтримку Управлінню Держпраці та про результати плідної сумісної роботи висловили представники підприємств: заступник генерального директора з охорони праці, навколишнього середовища та цивільного захисту ДП «Завод імені В.О. Малишева» Микола Орехов, член правління АТ «ХАРТРОН» Ігор Болдирев, 4Голова Правління АТ «Новоселівський гірничо-збагачувальний комбінат» Оседця Микола, генеральний директор ТОВ «БЕЙКЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА УКРАЇНА» Чен Пей.

По завершенню заходу в.о. директора Харківського відділення ПрАТ «АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА» Євген Ворожко подякував за сумісну роботу та особисто провів екскурсію по підприємству всім бажаючим.

 

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X