Головним управлінням Держпраці у Харківській області прийнято участь у тренувальних заняттях ПАТ «Харківміськгаз»

Фахівцями відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Харківській області прийнято участь у тренувальних занять ПАТ «с» на тему: «Взаємодія аварійно-диспетчерської служби з міськими службами і організаціями при локалізації і ліквідації аварійної ситуації в житловому будинку за адресою: вул. Ощепкова, 14/1».

В ході навчання з локалізації та ліквідації навчальної аварійної ситуації за ввідною «Падіння або підвищення тиску газу на внутрішньому газопроводі квартири в житловому будинку» відпрацьовано дії підрозділів ПАТ «Харківміськгаз» та взаємодію АДС ПАТ «Харківміськгаз» з усіма службами та підприємствами, відповідно до «Порядку взаємодії АДС ПАТ «Харківміськгаз» з міськими службами і організаціями, які залучаються до взаємодії при локалізації та ліквідації аварійних ситуацій на системі газопостачання м. Харкова».

Заходи з організації взаємодії служб та підприємств міста при локалізації та ліквідації аварійної ситуації на газопроводі в цілому слід визнати професійними, такими, що відповідають вимогам діючого на підприємстві ПЛАС.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X