Готується угода про партнерство: Світлична зустрілася з мером Риму

Голова Харківської ОДА Юлія Світлична та мер Риму Вірджинія Раджі обговорили перспективи розвитку міжрегіонального співробітництва.

Про це повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА.

«Співпраця України з Італією розвивається. У 2017 році ця країна стала 6-м торговим партнером України у світі за обсягами торгівлі та 3-м — за товарообігом. Подальшу активізацію співпраці між Харківською областю та Італією ми нещодавно обговорювали під час зустрічі в Харкові з Надзвичайним і Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні Давиде Ла Чечіліа. Одним з перспективних напрямків для реалізації цього завдання є розвиток міжрегіонального партнерства», — зазначила Світлична.

Вона також підкреслила, що на активізації взаємин Харківської області та Риму позитивно позначиться відкриття прямих рейсів Харків — Рим, яке заплановане навесні 2019 року.

Під час зустрічі Світлична та Раджі розглянули можливості співробітництва в економічній та освітній сферах, сільському господарстві, сферах культури й туризму. Також голова Харківської ОДА та мер Риму домовилися про розробку та підготовку до подальшого підписання угоди про партнерство між Римом і Харківсьою областю. На завершення зустрічі Світлична запросила Раджі відвідати Харків.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X