Две Харьковские больницы оборудуют вертолетной площадкой

Об этом 21 декабря заявил заместитель председателя ХОГА Михаил Черняк.

Речь идет о Харьковской областной клинической больнице и Харьковской областной детской клинической больнице №1.

«Уже тривають роботи щодо проєктування. Ці дві лікарні потрапили в Програму Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на наступні роки. Кожен із проєктів є дуже потужним з точки зору обсягів фінансування, і сьогодні розробляється всебічний проєкт, щоб ці лікарні розвивати», – відзначив Михайло Черняк.

Он подчеркнул, что на базе зданий этих медицинских комплексов, благодаря программе, планируется значительно улучшить условия предоставления медицинской помощи. В частности, для оперативной доставки больных из отдаленных уголков области может быть задействована сан-авиация.

«Можемо використовувати ті вертольоти, які були придбані для ДСНС і Національної Поліції. Тому ми плануємо в двох цих лікарнях розгорнути вертолітні майданчики», – сказав заступник голови ХОДА.

Он напомнил, что ХОГА и медучреждения области уже несколько лет подряд сотрудничают с общественной организацией «Гражданский воздушный патруль».

«Тому ми розуміємо, що за цим – майбутнє, й дуже важливо, що в межах цих двох проєктів впроваджується такий елемент надання якісної своєчасної медичної допомоги. Зараз закінчується проєктування – переходимо в процедуру оголошення торгів і з наступного року, як тільки відкриється державне фінансування, розпочинаються роботи. Проєкт розраховано на два роки», – уточнив Михайло Черняк.

Источник: ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X