День захисника України в Харкові: На головній площі міста пройшли святкові заходи

У Харкові відзначають День захисника України, День українського козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці

Як повідомили   у прес-службі Харківської міської ради, святковий захід, присвячений Дню захисника України, проходить сьогодні, 14 жовтня, на площі Свободи.

За відомостями прес-службі, для жителів і гостей міста проходять показові виступи спеціальних підрозділів військових частин, розташованих на території регіону, а також виступають військові оркестри гарнізону. У святковому концерті з нагоди Дня захисника України беруть участь артисти Великого Слобожанського академічного ансамблю пісні і танцю, художні колективи вишів Харкова і спортсмени.

Крім цього, в рамках свята на площі склали присягу на вірність Україні майбутні захисники держави — вихованці військових ліцеїв і кадетського корпусу.

Також на площі проходить виставка військової техніки. Харків’яни та гості міста можуть ознайомитися з озброєнням української армії. В експозиції представлений практично весь арсенал військових частин, розташованих на території Харківського гарнізону.

Зазначимо, виставка працюватиме на площі до 15 жовтня включно.

Також на головній площі Харкова проходить трансляція святкування Дня захисника України на Софіївській площі в Києві і, зокрема, виступ Президента України Петра Порошенка.

Довідка …. День захисника України — державне свято, що відзначається 14 жовтня. В цей день також відзначається велике православне свято — Покрова Пресвятої Богородиці. Запорізькі козаки шанували це свято, оскільки вважали Богородицю своєю заступницею. У цей день зазвичай обирали нових старшин. Тому 14 жовтня також відзначається День українського козацтва.

Як повідомлялось у центрі Харкова проходить виставка військової техніки.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X