Депутати Кернеса реструктуризували багатомільйонні борги ХТМ і виділили тепловикам 70 млн грн

Харківські депутати підтримали два рішення щодо фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Харківські теплові мережі»

Як передає кореспондент Depo.Харків, «за» рішення надати фінансову допомогу КП проголосували 65 депутатів Харківської міської ради.

«Ми надаємо допомогу «Харківським тепловим мережам» в розмірі 70 млн грн для взаєморозрахунків з користувачами послуг «Харківських теплових мереж, — сказав мер Харкова Геннадій Кернес. – Для нас дуже важливе це питання».

Під час обговорення питання депутат міськради Тарас Сітенко наголосив, що директор КП «Харківські теплові мережі» Сергій Андрєєв не доповідав ані на комісії, ані на сесії, також директор не звітував про фінансову діяльність підприємства.

На це Кернес відповів, що ухвалення питання дозволить отримати номінації (ліміти) обсягів отримання газу для КП «ХТМ» від НАК «Нафтогаз Україна», а керівники харківський КП не доповідають на сесіях.

Депутати підтримали виділення КП «ХТМ» 70 млн грн.

Після цього, 77 депутатів Харківської міськради без обговорення питання проголосували «за» реструктуризацію заборгованості «ХТМ» за спожитий газ.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові стали відомі «космічні» борги тепловиків: ХТМ винні мільярди шістьом постачальникам.

Станом на 1 червня 2018 року загальний борг (включаючи реструктуризований і відтермінований) КП «Харківські теплові мережі» складає перед:

НАК «Нафтогаз України» — 4689,2 млн грн, у тому числі за 2018 рік станом на 12 червня – 713 млн грн (рівень розрахунків – 51%).

ПАТ «Харківміськгаз» — 100,1 млн грн, в тому числі за 2018 рік – 37,3 млн грн.

ПАТ «Укртрансгаз» — 214,2 млн грн, в тому числі за 2018 рік — 92,9 млн грн.

ПрАТ «Харківська ТЕЦ-5» — 683,9 млн грн.

АК «Харківобленерго» — 368,8 млн грн, у тому числі за 2018 рік — 25,5 млн грн.

КП «Харківводоканал» — 497,4 млн грн, в тому числі за 2018 рік — 29,6 млн грн.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X