Державницька людина: Світлична представила керівника теруправління Рахункової палати в Харкові

Територіальне управління Рахункової палати України по Харківській, Сумській та Полтавській областях очолила Наталія Дузь

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, нового начальника територіального управління по Харківській, Сумській та Полтавській областях сьогодні, 6 лютого, відрекомендували колективу голова Харківської ОДА Юлія Світлична та заступник голови Рахункової палати України Олександр Яременко.

До призначення в Рахункову палату Наталія Дузь обіймала посаду першого заступника директора Департаменту фінансів Харківської облдержадміністрації. Представляючи нового керівника підлеглим, Світлична охарактеризувала її як відповідальну, патріотичну, принципову та державницьку людину.

«Сьогодні обласна адміністрація втратила гарного фахівця, але для фінансової системи держави — це велика знахідка», — сказала керівник ОДА.

Вона підкреслила значущість діяльності Рахункової палати в питанні забезпечення ефективного використання бюджетних коштів.

«Темпи соціально-економічного розвитку залежать від відповідальності кожної державної людини, а ефективність використання фінансів залежить від якісної роботи Рахункової палати та її територіального відділення, яке знаходиться в Харкові, але відповідає за три регіони – Полтавську, Сумську та Харківську області», — підкреслила Світлична.

У свою чергу Яременко зауважив, що територіальне управління в Харківській області є одним із кращих у структурі Рахункової палати України. Тривалий час воно залишалося без керівника. Наталія Дузь, за інформацією Яременка, стала другою жінкою — керівником теруправління Рахункової палати.

«Робота територіального управління, його колективу буде спрямована на виконання функцій державного фінансового аудиту. Зараз це питання збереження державних фінансових ресурсів є дуже актуальним», — наголосила Дузь.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X