Дешева рибка – погана юшка: Як мільйонери-мажоритарники Харківщини беруть компенсації за депутатство

Депутати Верховної Ради мають право отримати низку компенсацій, у тому числі за житло, проїзд чи свою діяльність на окрузі.

На сьогоднішній у Верховній Раді України від Харківської області представлено 14 депутатів-мажоритарників. Це Валерій Писаренко, Олександр Кірш, Дмитро Святаш, Віталій Хомутиннік, Володимир Мисик, Анатолій Денисенко, Олександр Фельдман, Володимир Кацуба, Дмитро Шенцев, Віктор Остапчук, Дмитро Добкін, Анатолій Гіршфельд, Олександр Біловол та Євгеній Мураєв.

Дехто з них не став відмовлятися від наданих посадою можливостей та отримав компенсації за оренду житла чи готельного номеру. Про це народні обранці вказали у власних деклараціях про доходи за 2017 рік. Наприклад, харківський забудовник елітного житла Денисенко, який задекларував колекцію розкішних годинників, готівкою 1,25 млн доларів і 23,5 млн грн, зазначив, що отримав 191,1 тис. грн компенсації. Мураєв, згідно наданій інформації, також отримав аналогічну суму. Однак, згідно декларації, він навіть багатший за Денисенка: нардеп задекларував готівкою 1 млн євро, 2 млн дол. і 10,15 млн грн.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X