Диверсія на арсеналі під Ічнею: Харківщина відправила другу партію гуманітарної допомоги

Харківська область передала Чернігівській області черговий вантаж гуманітарної допомоги

Як повідомили   у прес-службі Харківської ОДА, сьогодні, 14 жовтня, відправили для відновлення будівель, постраждалих у наслідок вибухів на військовому арсеналі, 14 тонн будівельних матеріалів.

«Ми зв’язалися з Чернігівською обласною адміністрацією, щоб з’ясувати, яка допомога їм наразі потрібна. Нам надали список будівельних матеріалів, які зараз необхідні для відновлення постраждалого від вибухів населеного пункту. За допомогою підприємців Харківщини ми зібрали необхідні матеріали», — розповіли в Департаменті ЖКГ та розвитку інфраструктури Харківської ОДА.

Зокрема, було відправлено 3 палети шиферу (315 листів), 3 палети цементу та 2 палети шпаклівки. Загалом – 14 тонн вантажу.

Нагадаємо, як повідомляли у Чернігівській ОДА, на арсеналі зберігання боєприпасів у смт Дружбі Ічнянського району 9 жовтня 2018 року о 3:30 виникла пожежа. За повідомленням ДСНС, було евакуйовано понад 12 тисяч осіб.

9 жовтня відбулося засідання Харківського обласного штабу з надзвичайних ситуацій облдержадміністрації, де було прийнято рішення максимально допомогти регіону, який зазнав уражень від вибухів на військовому арсеналі.

Близько 22 тонн продуктів та товарів першої необхідності було передано для евакуйованого населення постраждалого регіону підприємці Харківщини зібрали вже 9 жовтня. Це борошно, крупи, макаронні, м’ясні, хлібобулочні вироби, овочі, вода, сир та ін.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X