Дорожники відновили дорогу на в’їзді до Куп’янську

На дорозі Чугуїв – Мілове відремонтували ділянку – в’їзд до Куп’янську

Про це  повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації з посиланням на начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Євгена Зражевця.

«В’їзд до міста Куп’янськ — це гора, через яку проходить дорога. Оскільки по цій дорозі курсує велика кількість великовантажних автомобілів, дорожнє покриття завжди було деформовано. На сьогоднішній день там зроблена серйозна основа, вирівнюючий шар і одразу, не чекаючи, ми облаштували верхній шар асфальтобетону. Саме через те, що рельєф не дозволяє нам експлуатувати дорогу в одному шарі. Там зараз залишилось нанести розмітку, поставити знаки», — сказав Зражевець.

За даними САД, на дорозі Чугуїв – Мілове (на ділянці від автодороги Київ – Харків — Довжанський до с. Коробочкине) виконуються роботи з розпушування існуючого покриття перед відновленням основи за технологією «холодний ресайклінг», виконано 13,2 км. Також відфрезеровано 1,2 км існуючого покриття, влаштовано 1,3 км вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші в Куп’янську, 1,9 км верхнього шару з ЩМА в Куп’янську.

Роботи продовжуються.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X