Дорожників Кернеса підозрюють у «розпилі» коштів на ремонті проспекту

Правоохоронці підозрюють чиновників Департаменту будівництва та шляхового господарства міськради, службовців КП «Шляхрембуд» та приватних підприємств у зловживанні становищем та розкраданні коштів під час ремонту дороги на проспекті Перемоги

Як повідомили Depo.Харків у «Харківському антикорупційному центрі», про це йдеться в ухвалі Дзержинського районного суду Харкова від 9 червня 2017 року.

У центрі нагадали, що влітку 2015 року Департамент уклав угоди з ПП «ПВКП «Укрєвробуд 2013» на реконструкцію проспекту Перемоги на загальну суму 67,03 млн грн. У «Віснику державного закупівель» є інформація щодо виконання цим підприємством договорів на загальну суму лише 9,91 млн грн, при цьому термін договорів завершився 23 березня 2016 року, хоча планувалося, що роботи мають бути виконані до кінця 2017 року.

В 2016 році Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради уклав угоди з ТОВ «Вега-Буд» щодо капітального ремонту проспекту Перемоги загальною вартістю 47,42 млн грн.

Тендер провели по коректованій документації. Роботи потрібно виконати до кінця 2018 року. Заплановано провести капітальний ремонт трьох ділянок проспекту Перемоги.

Правоохоронці встановили, що протягом 2015-2017 років службові особи Департаменту, зловживаючи службовим становищем, діючи за попередньою змовою з службовими особами КП «Шляхрембуд», ПП ПВКП «Укрєвробуд 2013» та ТОВ «Вега-Буд» та субпідрядними організаціями, шляхом завищення вартості будівельних матеріалів та робіт, вчинили привласнення та розтрату бюджетних коштів, чим нанесли збитки в великих розмірах.

Зараз суд надав дозвіл слідчим на проведення експертиз щодо якості виконаних робіт.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X