До Харкова їде міністр освіти та науки

У Харкові розпочинається Четверта національна конференція незалежної вчительської спільноти EdCamp Ukraine

Як повідомили  організатори заходу, майже тисяча вчителів та експертів у сфері освіти з усієї України та 16-ти країн світу приїдуть на Четверту національну конференцію незалежної вчительської спільноти EdCamp Ukraine.

Форум відбудеться 2-4 липня, вже традиційно – у Харкові. Дослідження, спільно проведені рухом EdCamp та Міністерством освіти, показують, що 79% українського вчительства вважають, що чинна система підвищення кваліфікації педагогів потребує реформування. Щоб зрозуміти, як саме хочуть розвиватися вчителі та вирішити, що для цього має зробити державний менеджмент, на конференцію приїде міністр науки і освіти України Лілія Гриневич. Свою участь у конференції підтвердив Уповноважений Президента України з питань захисту прав дитини Микола Кулеба.

Ще однією важливою гостею стане співзасновниця світового руху EdCamp Хадлі Ферґюсон (США). Сьогодні EdCamp об’єднує десятки тисяч людей у 32-х країнах світу. Свого часу Україна стала однією з перших країн світу, що приєдналися до ініціативи, і сьогодні український рух EdCamp – найбільший у світі за межами США. За три роки в Україні відбулися 85 подій у межах EdCamp, спільнота об’єднала вже 15 тисяч освітян.

Наприкінці першого дня конференції відбудеться відкрита дискусія учительства з Гріневич. Її модеруватиме телеведуча каналу 1+1 та кураторка премії Global Teacher Prize Ukraine Наталія Мосейчук.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X