Екс-директора фірми з оточення «ФСБшного» Мусєєва підозрюють в ухиленні від податків

Правоохоронці повідомили екс-керівнику ТОВ «Ваго-Рев» Геннадію Долженко підозру в ухиленні від сплати податків.

Про це Depo.Харків повідомили у «Харківському антикорупційному центрі» з посиланням на ухвалу Орджонікідзевського районного суду Харкова.

За даними слідчих, директор ТОВ «Ваго-Рев» у період з 9 листопада 2015 року по 31 травня 2016 року за допомогою фіктивних фірм ухилився від сплати податку на додану вартість на 18 млн грн.

Серед цих фірм — ТОВ «Ультар», ТОВ «Фергана-Опт», ТОВ «Оксітан»,ТОВ «Новітній Капітал», ТОВ «ТБ Донон», керівники яких визнані винними вироками судів у підробці документів.

Загалом правоохоронці підозрюють службових осіб ТОВ «Ваго-Рев», ТОВ «Системи прогресивної очистки» та ТОВ «Спеціалізований проектно-будівний монтажний поїзд — 753» в ухиленні від сплати податків на суму 65 млн грн.

У «ХАЦ» зазначили, що ТОВ «Ваго Рев», ТОВ «Системи прогресивної очистки» та ТОВ «СПБМ Поїзд-753» входять до сфери впливу голови адміністрації Холодногірського району, депутата Харківської міськради Максима Мусєєва.

Всі фірми є основними підрядниками КП «Харківський метрополітен», починаючи з 2009 року.

Як повідомляв Depo.Харків, 3 жовтня 2018 року стало відомо, що СБУ викрила, припинила та задокументувала діяльність голови Холодногірської районної адміністрації Максима Мусєєва, котрий під час перебування у 2015 році на територію тимчасово окупованого Криму був завербований ФСБ Росії. Крім того, задокументований факт наявності у харківського чиновника подвійного громадянства.

Мусєєву повідомлено про підозру за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада). Його оголосили у розшук. Мусєєв тимчасово відсторонений від посади голови Холодногірської райадміністрації Харкова.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X