Екс-начальнику ХНУПС Алімпієву змінили підозру, слідство вестиме поліція, — ЗМІ

Колишнього начальника Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Кожедуба Андрія Алімпієва тепер підозрюють у службовій недбалості

Як передає Depo.Харків, про зміну кваліфікації «МедіаПорту» повідомив адвокат Алімпієва Максим Журавльов.

«Після проведення понад дев’ять місяців досудового слідства детективи НАБУ під процесуальним керівництвом САП прийняли рішення про зміну підозри Андрію Миколайовичу (Алімпієву — ред.) та Ігорю Анатолійовичу (заступнику начальника ХНУВС Никифорову — ред.) з ч. 5 ст. 191 на ч. 2 ст. 367 КК України», — повідомив Журавльов.

Зміна кваліфікації означає, що слідство не встановило «розтрати, наміру, змови, особистої зацікавленості, корупції, злодійства військового майна», стверджує захисник.

За його словами, також змінена підслідність: замість НАБУ справу розслідує поліція. Процесуальне керівництво визначено за військовою прокуратурою.

Довідка Depo.Харків. Алімпієва затримали 17 листопада 2017 року за підозрою в розтраті 2,4 млн грн при закупівлі палива. 20 листопада Дзержинський райсуд Харкова обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 днів із заставою 1,5 млн грн. Алімпієв принципово відмовлявся виходити з-під варти під заставу, однак в січні 2018 року він все ж вийшов під заставу — потрібну суму зібрали його родичі, друзі та колеги.

У справі проходить також заступник Алімпієва — полковник Ігор Нікіфоров. Він вийшов з-під варти під заставу в грудні 2017 року.

Алімпієв був звільнений з посади начальника ХНУПС і зарахований в розпорядження міністра оборони. Виконуючим обов’язки начальника ХНУПС ім. Кожедуба став генерал-майор Олександр Туринський.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X