Загадкова смерть активіста: На Харківщині поліції подарували «набір самогубця» та висунули ультиматум

У Харківській області близько 300 громадян вимагали звіту поліції про хід розслідування смерті молодого активіста Миколи Бичка

Про це повідомляє у «Фейсбук» адвокат Роман Лихачев.

Він зауважив, що 13 липня пройшло 40 діб із дня смерті активіста Миколи Бичка. Для, того, щоб заслухати звіт поліції з питання розслідування резонансного злочину зібралися близько 300 мешканців смт Есхар Чугуївського району, де жив і проводив свої антикорупційні розслідування загиблий.

Лихачов звернув увагу на те, що у справі фактично нічого не зроблено. «Громада ухвалила рішення поставити ультиматум керівництву чугуївської поліції і дати тиждень на проведення усіх слідчих дій», — підкреслив юрист.

Він зауважив, що до есхарівської громади керівник чугуївської поліції не приїхав. При цьому, за словами матері загиблого, з 9 червня ніяких слідчих дій у справі не проводилося.

«Ані керівництво фірм, ТЕЦ, селищної ради, комунальних підприємств і так надалі не опитували, версія вбивства не відпрацьовувалася. Групою слідчих не проведено жодної процесуальної дії з 9 червня. Не зміг пояснити такий «контроль» процесуальний прокурор, який вперше дізнався, що слідство нічого не робить (це вам поняття «взяли на контроль»)», — наголосив Лихачев.

Мешканці смт Есхар написали свої вимоги на плакатах, які прикріпили до огорожі райвідділу поліції. «Також для прискорення розслідування і для того, щоб поліція не забувала про розслідування, начальнику райвідділу хлопці з Національного корпуси та чугуївські активісти з громадою Есхара подарували мотузку і мило», — написав юрист.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X