Загадкова смерть активіста на Харківщині: Розлючений натовп «дотиснув» чиновників та силовиків

Депутати селища Есхар Харківської області, де проживав загиблий активіст Микола Бичко, прийняли відставку селищного голови

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив правозахисник Роман Ліхачов, передає Depo.Харків.

«Рішенням депутатів прийнята відставка голови селищної ради та трьох депутатів, договір з «АВА Сервіс 2017″ розірваний ще 7 червня — підприємство не буде вивозити нечистоти в річки селища (саме за це боровся загиблий активіст)», — зазначив він.

Правозахисник додав, що також були заслухані начальник місцевої поліції та заступник керівника Чугуївської місцевої прокуратури Євген Довжич щодо ходу розслідування загибелі Бичка.

Ліхачов наголосив, що розслідування пожвавилося, протягом останніх днів у селищі працювали оперативники – збирали та вилучали докази. Однак, за словами правозахисника, частина доказів вже втрачена.

«За словами прокурора Довжича, за фактом втрачених доказів через недбалість слідчого проводиться службова перевірка, — написав Ліхачов. — На наступній сесії (селищної ради – Ред.) прокурор і начальник поліції відзвітують про виконану роботу».

Також він додав, що, за словами правоохоронців, зараз розглядається три версії загибелі активіста — вбивство, самогубство і доведення до самогубства.

«Депутати запропонували назвати ім’ям Миколи Бичка одну з вулиць і це питання буде розглянуто на наступній сесії», — підсумував правозахисник.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X