Замах на бізнесмена у Харкові: За чоловіком слідкували, стріляв професіонал

Поліція розглядає низку версій замаху на вбивство харківського бізнесмена Владислава Безрука

Про це сьогодні, 11 жовтня, на брифінгу заявив начальник ГУ НП України в Харківській області Олег Бех.

Він зазначив, що серед версій замаху, — комерційна діяльність потерпілого. На Безрука зареєстровані чотири компанії, які пов’язані із охоронною та юридичною діяльністю, аграрною сферою. Крім того, замах міг бути скоєний через борги, які має потерпілий та які йому винні інші люди; з помсти або через розподіл сфер впливу на аграрному ринку. Також замах міг носити замовний характер.

Бех додав, що Безрук не причетний до кримінального світу, але не виключив його причетність до економічних злочинів, зокрема, рейдерських захоплень, які були скоєні у інших регіонах України.

Керівник облуправління поліції також зазначив, що це перший реалізований замах на Безрука, але є інформація, що до цього вже були спроби, однак «до використання зброї не дійшло». Також слідство має інформацію, що за Безруком велося візуальне спостереження, яке тривало не один день.

Бех додав, що, за версією слідства, Безрука намагалися саме вбити, а не налякати, про що свідчить відстань, з якої були зроблені постріли, тип зброї. Особа, яка скоювала замах, має навички використання зброї.

На момент скоєння замаху із Безруком було п’ятеро охоронців, всі вони зараз співпрацюють зі слідством та надають свідчення. Зброя – автомат, з якої ймовірно був скоєний замах, була виявлена біля паркану на протилежному боці вулиці Клочківської – саме там, де охоронці бачили спалахи.

Сам Безрук зараз перебуває у стабільному стані, вже може говорити. Правоохоронці чекають дозвіл лікарів, щоб поспілкуватися із потерпілим.

Як повідомляв Depo.Харків, 10 жовтня о 17:45 зі спортклубу «YOD» у центрі Харкова виходив Владислав Безрук на прізвисько «Мамонт». По його машині відкрили стрілянину одиночними пострілами. Охорона Безрука почала відстрілюватися.

Безрук отримав одне вогнепальне поранення. Його доставили в лікарню,.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X