Занизила стоимость и укрыла: Под Харьковом под суд попала чиновница управления труда

В Харьковской области суд признал чиновницу виноватой в нарушении антикоррупционного аконодательства.

Про це йдеться в постанові Дергачівського районного суду Харківської області від 13 лютого.

Суд розглянув адміністративний корупційний протокол за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю), складений на завідувачку сектору з питань праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення Дергачівської районної державної адміністрації.

Згідно матеріалів справи, 8 грудня 2018 року чиновниця придбала та зареєструвала на своє ім’я автомобіль марки SUZUKI SХ-4 2008 року випуску вартістю 100 тис. грн. Однак, незважаючи на вимоги закону, жінка не повідомила НАЗК у 10-денний термін про придбання автомобіля.

У судовому засіданні вона вину визнала і зауважила, що помилково вважала, що повинна була декларувати покупку на суму, яка перевищує 100, а не 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року.

Вивчивши матеріали справи, суд визнав чиновницю винуватою і призначив покарання у виді адміністративного штрафу в розмірі 1,7 тис. грн.

У той же час на одному з сайтів продажу вживаних автомобілів подібне авто коштує в середньому близько 7-7,5 тис. доларів або близько 200 тис. грн.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X