Заступниця Мусєєва стала до виконання обов’язків голови Холодногірської адміністрації Харкова

У Харкові виконує обов’язки голови Холодногірської районної адміністрації міста Олена Гунбіна.

Як передає Depo.Харків, про це йдеться в наказі «Про нагородження Почесною грамотою Адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради» від 31 жовтня 2018 року.

Наказ підписаний Оленою Гунбіною, котра фігурує в офіційних документах як виконувач обов’язків голови Холодногірської адміністрації міста. Після призначення на посаду Гунбіна оголосила 11 подяк та вручила 10 почесних грамот.

До 31 жовтня Гунбіна в офіційних документах, що оприлюднені на сайті Єдиного міського реєстру актів, не фігурує як в.о. керівника району.

Довідка Depo.Харків. Олена Гунбіна народилася 16 липня 1980 року в місті Харкові. Закінчила Українську державну академію залізничного транспорту за спеціальністю «Облік і аудит» та Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

У 2008 році працювала начальником відділу реклами Харківської обласної філії ДП «Укрспецзем». З квітня 2011 року – начальник відділу господарського обслуговування підрозділів метрополітену КП «Харківський метрополітен».

У березні 2012 року переведена на посаду начальника бази відпочинку «Дубовий гай» КП «Харківський метрополітен» у рамках підготовки до проведення Євро-2012. З 28 травня 2013 року по теперішній час – заступник голови адміністрації району з соціальних та гуманітарних питань Адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради.

У 2017 році обрана депутатом Харківської міської ради 7 скликання, член постійної комісії з питань забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян. Безпартійна. Член депутатської фракції Харківської міської ради 7 скликання «За Харків, за Відродження».

Як повідомляв Depo.Харків, 3 жовтня 2018 року стало відомо, що СБУ викрила, припинила та задокументувала діяльність голови Холодногірської районної адміністрації Максима Мусєєва, котрий під час перебування у 2015 році на територію тимчасово окупованого Криму був завербований ФСБ Росії. Крім того, задокументований факт наявності у харківського чиновника подвійного громадянства.

Мусєєву повідомлено про підозру за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада). Його оголосили у розшук. Мусєєв тимчасово відсторонений від посади голови Холодногірської райадміністрації Харкова.

30 жовтня голова Новобаварської районної адміністрації міста Харкова Тетяна Цибульник заявила, що мер Харкова призначив її «координатором» роботи Холодногірської адміністрації Харкова.

При чому сама Цибульник є підозрюваною за ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації). За даними слідства, йдеться про коштовності вартістю понад 600 тис. грн. Вказані цінності були вилучені під час обшуку в рамках розслідування іншого провадження.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X