За нею «русскій мір», а у вас родини: У Харкові погрожують судді Штепи

Харківська суддя Олена Саркісян, яка слухає справу екс-мера Слов’янська Нелі Штепи, поскаржилася до Генеральної прокуратури через повідомлення з погрозами

Про це йдеться в повідомленні про втручання в діяльність судді Орджонікідзевського райсуду Харкова Олени Саркісян.

Згідно повідомлення, колегія суддів у складі Вікторії Попової, Олени Саркісян та Ольги Горчакової мають у провадженні справу за обвинуваченням особи, що підозрюється у скоєнні злочинів за ч. 2 ст. 110 та ч. 1 ст. 258-3 ККУ. Підготовче судове засідання було призначене на 14:00 понеділка, 7 травня.

Суддя Саркісян зазначила, що 5 травня о 17:21 на її мобільний телефон з невідомого номера надійшло СМС-повідомлення наступного змісту: «Вы будете судить (в оприлюдненому тексті скарги прізвище приховане – ред), передайте своим судьям, что (прізвище приховане – ред.) не одна, за ней стоит русский мир, а у вас семьи».

Саркісян підкреслила, що вплив на суддю, згідно законодавства, у будь-який спосіб заборонений. Вона звернулася до Генеральної прокуратури України та Вищої ради юстиції з повідомленням про ці обставини судового розгляду справи.

 Из Джерела  у правоохоронних органах Харківщини підтвердили, що мова йде про справу колишнього мера Слов’янська Донецької області Нелі Штепи.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X