За рік ПАТ «Харківміськгаз» забезпечив облік газу майже в 130 тис споживачів

Протягом року ПАТ «Харківміськгаз» обладнав загальнобудинковими лічильниками газу понад 1300 багатоповерхових будинків. Завдяки встановленню таких приладів за короткий час компанія забезпечила облік блакитного палива майже в 130 тис. споживачів міста.

Відповідно до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку газу», починаючи з 2018 року, споживачі зможуть використовувати газ тільки за умови його обліку. У зв’язку з цим, державний регулятор НКРЕКП прийняв рішення встановлювати будинкові прилади обліку. Це дозволить уникнути підвищення тарифу і до кінця року забезпечити облік газу понад 200 тис. споживачів міста Харкова.

«Щоб забезпечити індивідуальними лічильниками кожне домоволодіння міста, треба було б майже 500 млн. грн., Що і призвело б до підвищення тарифу для споживачів в 3 рази. Вартість будинкових лічильників в 5 разів менше і обійдеться споживачеві всього в 345 грн. замість 1800 грн.», — пояснив комерційний директор ПАТ «Харківміськгаз» Антон Яворовський.

На установку будинкових лічильників в структурі тарифу для ПАТ «Харківміськгаз» держрегулятор заклав 32 млн. грн. Будинки, де передбачена установка таких приладів, також затверджені НКРЕКП в інвестиційній програмі підприємства з урахуванням технічних і економічних можливостей. Інформація про узгоджені адреси на території міста Харкова розміщена на офіційному сайті ПАТ «Харківміськгаз». Споживачі, які не хочуть розраховуватися за газ за показаннями безкоштовного будинкового лічильника, встановленого за рахунок газової компанії, можуть встановити індивідуальні лічильники за свій рахунок або за рахунок бюджету.

ПАТ «Харківміськгаз» — підприємство, яке здійснює розподіл газу на території міста Харкова. Протяжність розподільчих, ввідних, внутрішніх газопроводів і газопроводів-вводів складає понад 8 тисяч кілометрів, щорічний обсяг транспортування природного газу складає 1,4 мільярда кубічних метрів. ПАТ «Харківміськгаз» забезпечує природним газом понад 500 тис. домоволодінь та понад 3,5 тис. промислових підприємств, організацій, установ. Найбільшими промисловими споживачами ПАТ «Харківміськгаз» є ПАТ «Харківський плитковий завод», ДП «Завод ім. В. А. Малишева», ДП Харківський машинобудівний завод «ФЕД», Харківська кондитерська фабрика. В компанії працює близько 2000 чоловік.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X