Знищення корупції має бути тотальним, — Світлична

Голова Харківської обладміністрації Юлія Світлична підписала меморандум про співпрацю між ОДА та Харківським антикорупційним центром

Як повідомили  у прес-службі Харківської обладміністрації, метою співробітництва є підвищення ефективності використання бюджетних коштів шляхом реалізації на Харківщині проекту Європейської комісії «Боротьба з корупцією та запровадження реформ на регіональному рівні».

«Сьогодні першочерговим завданням президента України та уряду країни є боротьба з корупцією. Знищення корупції має бути тотальним, — наголосила голова ОДА Юлія Світлична. — Меморандум із громадською організацією «Харківський антикорупційний центр» надасть нам змогу спільно використати всі можливості громадського сектору та органів влади для того, щоб дійти якісних показників економії бюджетних фінансових ресурсів. Ми будемо прагнути збільшити економію в 1,5 раза, що дасть змогу будувати нові дороги, школи, об’єкти соціальної інфраструктури, амбулаторії тощо».

Керівник області зазначила, що активна співпраця між ОДА та антикорупційним центром розпочалась ще в 2017 році. «Сьогодні ж маємо гарну можливість реалізації окремої програми, яка підпадає під європейські стандарти. Це передбачає розширення кола учасників публічних торгів на прозорих майданчиках щодо участі в проектах та роботах, які реалізуються бюджетним коштом», — сказала керівник області.

Заступник голови правління ГО «Харківський антикорупційний центр» Ігор Черняк додав, що підписання меморандуму «є свідченням того, що ті цілі, які декларує наша громадська організація, і цілі, які ставить перед собою Харківська облдержадміністрація щодо боротьби з корупцією та публічності закупівель, — ці цілі збігаються.

«Як і прагнення навести лад і домогтися того, щоб державні кошти використовувалися раціонально», — зазначив він.

Черняк наголосив, що наразі реформа публічних закупівель оцінюється експертами як одна з найбільш вдалих у країні, а система «Прозоро» є однією з найдосконаліших у світі. Він також пояснив, що для реалізації проекту «Боротьба з корупцією та запровадження реформ на регіональному рівні» Європейська комісія обрала кілька пілотних регіонів, у тому числі Харківщину.

«Одним із завдань комісії було підписання меморандуму з ОДА та закріплення конкретних показників. І ми раді, що обласна адміністрація готова робити все для досягнення цих показників. Впевнений, що зможемо разом реалізувати цей меморандум», — сказав представник антикорупційного центру.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X