Йованович і Світлична зустрілися з кадровим резервом держави в Харкові

Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович і голова Харківської ОДА Юлія Світлична в Харкові зустрілися з майбутніми держслужбовцями

Як повідомили  у прес-службі Харківської ОДА, сьогодні, 14 травня, Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович прочитала лекцію студентам Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

За відомостями прес-служби, захід у Харкові присвятили старту Тижня державної служби, який зараз проходить у США. Світлична подякувала послу за участь у зустрічі та зазначила, що між Харківською областю й Посольством США в Україні активно розвивається співробітництво. Зокрема, в регіоні реалізується кілька спільних проектів Харківської ОДА та посольства США.

«Ми приділяємо велику увагу питанням якісної професійної підготовки державних службовців, — зазначила Світлична. — І використовуємо всі можливості для обміну досвідом та вивчення кращих практик держуправління США і країн Європейського союзу».

Посол США в Україні під час зустрічі зі студентами розповіла про організацію підготовки та роботи держслужбовців у США, в тому числі на особистому прикладі. «Усі, хто знаходяться в цій кімнаті, могли б заробити багато грошей у підприємництві, на біржі або працюючи в інших сферах, але ви обрали роботу на службі народу України. Я поважаю та захоплююся цим. Тому що зробила такий саме вибір сама», — сказала Йованович.

Вона також звернула увагу на міцні взаємини, які встановилися між США і Україною, і істотний інтерес американських компаній до країни.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X