Кернес заявив, що він на боці Гройсмана в конфлікті з Садовим

Андрій Садовий по-справжньому не «вник» в проблеми Львова. Тому варто підтримати Гройсмана, який говорив, що Садовий в цій ситуації неправий

Таку думку в ефірі проекту «HARD» з Влащенко висловив голова міста Харкова Геннадій Кернес.

«Харків та Львів – це два дуже красиві міста з цікавою історією. Звичайно ж містяни обох цих міст люблять їх і готові їх захищати. Але керівництво Харкова і Львова відрізняється тим, що я «вникаю» в усі проблеми. Я вважаю, що Андрій Садовий не «вник» по-справжньому в проблеми Львова», – заявив Кернес

На його думку, зовсім неправильно було захищати себе політично, говорячи про те, що його блокували.

«Ніхто його не блокував. Особисто я знаю проблеми, які мають відношення до вивозу та захоронення твердих побутових відходів (ТПХ). Я почав цим займатись ще вісім років назад. На сьогоднішній день ми добились угод зі Cвітовим банком. Вже проведений тендер і є розпорядження Кабміну», – розповів міський голова Харкова.

За його словами, залишилось дочекатись дозволу Державного архітектурного нагляду, після чого в місті Харкові буде збудовано сучасний багатофункціональний комплекс з переробки ТПХ.

«Якщо порівнювати стилі керівництва, то тут проходить межа «коли ти знаєш, про що говориш, то говорити простіше». Наприклад, Володимир Гройсман, який нещодавно був мером, знає всі проблеми. Тому з Садовим він говорив на одній мові. Він говорив, що Садовий неправий, і я його підтримую», – заявив Геннадій Кернес.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X