Кернес поставив колишнього високопосадовця ДАІ на посаду втікача Мусєєва, — ХАЦ

У Харкові колишній працівник ДАІ Григорій Кашлаков призначений виконувачем обов’язків голови Холодногірського району міста замість оголошеного у розшук Максима Мусєєва.

Про це повідомляє громадська організації «Харківський антикорупційний центр» (ХАЦ).

За відомостями ХАЦ, виконувачем обов’язків голови Адміністрації Холодногірського району Харкова став Григорій Кашлаков. До призначення він обіймав посаду заступника голови Адміністрації з питань ЖКГ.
Раніше Кашлаков був харківським високопосадовим працівником ДАІ. Повдіомлялося, що чоловік у 2008 році обіймав посаду заступника голови ДАІ міста Харкова.

Після цього Кашлаков довгий час працював начальником ДАІ з обслуговування Ленінського району (зараз Холодногірський район).

У власності дружини Кашлакова, екс-депутата Харківської міськради Аліни Романенко є будинок у Високому площею 211,1 кв.м, квартира у Харкові площею 75,1 кв.м,нежитлове приміщення площею 17,2 кв.м, Honda Accord 2010 року випуску. Кашлаков, згідно декларації, нічого немає у власності, крім 235 тис. грн готівкою.

Дружина Кашлакова Аліна Романенко займається обслуговуванням пасажирських перевезень у Харкові.

Як повідомляв кореспондент, 3 жовтня 2018 року стало відомо, що СБУ викрила, припинила та задокументувала діяльність голови Холодногірської районної адміністрації Максима Мусєєва, котрий під час перебування у 2015 році на територію тимчасово окупованого Криму був завербований ФСБ Росії. Крім того, задокументований факт наявності у харківського чиновника подвійного громадянства.

Мусєєву повідомлено про підозру за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада). Його оголосили у розшук. Мусєєв звільнений з посади голови Холодногірської райадміністрації Харкова. За попередньою інформацією, Мусєєв переховується на території Російської Федерації.

Пізніше стало відомо, що у Харкові зібрали повний пакет необхідних документів для оголошення Мусєєва у міжнародний розшук.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X