Кернес призначив «куратора» Холодногірського району: Замість «агента ФСБ» керуватиме підозрювана у фальсифікації декларації

У Харкові керує діяльність Холодногірської райадміністрації міста- Тетяна Цибульник.

Як передає Depo.Харків, відповідний відеозапис, де Цибульник читає начебто розпорядження Харківського міського голови Геннадія Кернеса про своє призначення, вчора, 30 жовтня, оприлюднили у «Фейсбук».

«З метою забезпечення виконання основних завдань та реалізації функцій місцевого самоврядування на території Холодногірського району міста Харків, враховуючи територіальне розташування Холодногірського та Новобаварського районів, керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування», на час відсутності на роботі голови адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради координацію роботи адміністрації району тимчасово покласти на голову адміністрації Новобаварської районної адміністрації Харківської міської ради. Це розпорядження Харківського міського голови», — сказала Цибульник.

Відповідне розпорядження Кернеса на сайті Харківської міськради не опубліковане. Крім цього, виявити документ в Єдиному міському реєстрі актів також не вдалося.

Прес-служба Харківської міськради на цей час також не надала ніяких коментарів із цього приводу.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X