Кернес проігнорував суд у Полтаві: Прокурор пропонує призупинити провадження

Мер Харкова Геннадій Кернес не з’явився на засідання Полтавського апеляційного суду.

Сьогодні, 7 грудня, Полтавський апеляційний суд продовжив розгляд справи проти мера Харкова Геннадія Кернеса та двох його охоронців — Віталія Блинника та Євгена Сміцького.

На засіданні присутні прокурор, двоє обвинувачених, їхній захисник, потерпілий та його представник. При цьому на суді відсутні обвинувачений Кернес, його захисники, один із потерпілих та представник потерпілого.

На початку засідання суддя оголосив, що суд отримав повідомлення від Верховного Суду про те, що він розглядає клопотання Блинника про перенаправлення справи до іншого суду. Наступне засідання призначене на сьогодні, 7 грудня, 11:30.

Крім того, адвокати заявили клопотання про те, що перебувають на заході, який проводить Асоціація адвокатів України в Києві.

Прокурор заявив, що суд не може продовжити засідання та розгляд справи за відсутності Кернеса. Він також нагадав, що суд не має жодного документу або довідки, які засвідчували б, що Кернес не може брати участь у засіданні за станом здоров’я.

Прокурор також висловив думку, що суд має або зупинити кримінальне провадження стосовно Кернеса до того часу, коли він вилікується, та продовжити розглядати справу проти інших обвинувачених, або прийняти рішення про примусовий привід Кернеса. «Ми бачимо, що відбуваються однакові заяви, однакові підстави, змінюються лише особи, які підписують, текстовка залишається однакова», — сказав прокурор.

Він також заявив, що у січні закінчується термін притягнення обвинувачених по двох інкримінованих статтях.

Адвокат Кернеса у свою чергу виступив проти виділення матеріалів у окреме кримінальне провадження проти його підзахисного.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X