Кернес розвіяв ейфорію наступного дня після перемоги Майдану, — Жадан

Мер Харкова Геннадій Кернес після невдалого «сепаратистського з’їзду» повернувся до України наступного дня.

Як передає Depo.Харків, про це у програмі «Велике інтерв’ю» сказав письменник і музикант Сергій Жадан,

«Момент ейфорії дуже швидко минув. Це був кінець лютого 2014 року. Це був Харків, це не було пов’язано з Києвом. Це було пов’язано з нашою локальною ситуацією. Коли мер міста Харкова виїхав із міста, для мене це був дуже позитивний, дуже хороший сигнал. Але він потім повернувся дуже швидко і цей сигнал знову змінився якимсь прагматизмом, розумінням того, що попереду дуже багато різних неспокійних речей», — сказав Жадан.

Письменник висловив припущення, що повернення Кернеса до Харкова після втечі екс-президента Віктора Януковича є свідченням відсутності гідності у певних людей. «А от чому він повернувся так швидко, це вже питання, я думаю, питання, яке знаходиться в площині загальних очікувань і розчарувань, скепсису, іронії, гідності і її відсутності в декого», — сказав Жадан.

Довідка Depo.Харків. Мер Харкова Геннадій Кернес виїхав з України 22 лютого 2014 року одразу після так званого «сепаратистського з’їзду» в Харкові, під час якого мав виступити Віктор Янукович і мала бути оголошена резолюція організації «Український фронт» про відмову низки областей України та Криму підпорядковуватися Києву.

Однак після нетривалого від’їзду Кернес повернувся вже 23 лютого та влаштував прес-конференцію в аеропорту. Тоді Кернес сказав, що в тому числі провів розмову з українським олігархом Ігорем Коломойським.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X