Кернес розповів про 30 улюбленців і зміни в характері після замаху

«Після замаху та серйозного поранення відбулася переоцінка багатьох речей. Я не вважаю, що сильно змінився, я вважаю, що більше подорослішав»

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив Геннадій Кернес, міський голова Харкова.

Гість програми розповів, що має 30-х улюбленців – собак. Щоправда, тварини не живуть із ним, а окремо, іноді їх йому привозять, коли він про те просить, щоб подивитися, як вони виглядають та щоб їх «пам’ятати».

Геннадій Кернес зауважив, що після замаху та серйозного поранення він переоцінив багато речей.

«Я можу сказати одне – слава Богу, слава сім’ї та друзям за допомогу, за підтримку і те, що мене виходили і я повернувся до життя. Тому те, що стосується моєї сентиментальності чи людяності тощо, я не вважаю, що я сильно змінився, я вважаю, що я більше подорослішав. У цьому питанні – так», – зізнався Геннадій Кернес.

Так, каже він, раніше, попри достатньо солідний вік, він ходив містом і вважав себе однолітком молоді. Зараз, у свої 58-м, каже, що не відчуває себе на цей вік, але все одно відчуває, що подорослішав.

«Я розумію, що таке цінність життя, я розумію, що таке хвилини щастя і коли тобі бажають здоров’я», – розповів Геннадій Кернес.

Гість програми під час бліц-опитування заявив, що його авторитет – мешканці Харкова. Що ж до наступних виборів, то Кернес готовий на них піти, якщо відчуватиме, що зможе принести користь місту і городяни його підтримуватимуть.

Кернес розповів про свої тренування, які відбуваються раз на день, щоправда, зараз через перелом ноги він спортом не займається.

Міський голова Харкова зараз переглядає серіал «24», який йому дуже подобається, а слухає він шансон, натомість реп чи іншу модну нині музику не слухає.

Кернес вважає, що Крим – український. Він розповів, що мав нагоду багато разів виїхати і жити за кордоном, проте любить своє місто та країну.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X