Кернес хоче повернути віце-мера, яку судять у справі про «кооперативну схему»

На сесії Харківської міськради, яка призначена на 28 листопада, винесуть проект рішення про призначення з 29 листопада Тетяни Овіннікової заступником міського голови з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.

За даними «ХАЦ», сьогодні, 26 листопада, Овіннікова подала декларацію кандидата на посаду заступника міського голови на сайті НАЗК.

Діючий заступник Харківського міського голови з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Олексій Садовський написав заяву на звільнення, у зв’язку з переходом на іншу посаду.

Овіннікова зараз є радником Харківського міського голови. До цього саме Овіннікова займала посаду заступника міського голови з питань містобудування, архітектури та земельних відносин. Вона є обвинуваченою у справі щодо «кооперативної схеми» видачі землі у місті.

Як повідомляв  під час досудового розслідування встановлено, що Овіннікова, разом з іншими посадовими особами міськради, зловживаючи своїм службовим становищем, за попередньою змовою з групою осіб, діючи в інтересах засновників восьми обслуговуючих кооперативів, сприяла у пособництві незаконному заволодінню шахрайським шляхом земельними ділянками на території Харкова загальною площею 25,1 га, чим спричинили збитки територіальній громаді на майже 131 млн грн.

За даними Генпрокуратури, міська влада з 2008 року безоплатно передала у приватну власність 650 га землі вартістю 4,05 млрд грн. Усі ділянки були передані під житлову забудову.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X