Колекція дзвіночків і 8 євро у «Приваті»: Що має Мусєєв, якого «завербувала ФСБ»

Депутат Харківської міськради Максим Мусєєв, якого оголосили у розшук, подав декларацію перед звільненням з посади голови адміністрації Холодногірського району міста.

Відповідна декларація опублікована на сайті НАЗК, передає  з посиланням на «Харківський антикорупційний центр«.

У розділі про членів родини Мусєєв вказав дружину — Мусєєву Катерину Володимирівну. Фактичним місцем проживання він вказав Харків.

Мусєєв має у власності три квартири у Харкові загальною площею 286,3 кв. м., квартиру у Києві площею 44,6 кв. м., два машиномісця у Харкові загальною площею 37,8 кв. м., нежитлову будівлю у Харкові площею 299,1 кв. м., дві земельні ділянки у Вовчанському та Дергачівському районах загальною площею 0,48 га та дачний будинок у Бугаївці Вовчанського району площею 120 кв. м.

Частково у власності Мусєєв має у Харкові два нежитлових приміщення загальною площею 651,3 кв. м. та має право користування квартирою у Харкові площею 155,2 кв. м., яка належить Людмилі Налеті.

Також Мусєєв володіє автомобілями Lexus LX 470 2006 року випуску, ГАЗ 21 1967 року випуску та водним засобом Bombardier Sea Doo Gti 2007 року випуску.

Крім цього, Мусєєв має у власності колекцію картин Віктора Ковтуна, годинник Roman Jerome Titanic DNA, колекцію з 25 книжок ХІХ-ХХ ст., колекцію з 367 дзвоників та підлоговий годинник.

За 2018 рік Мусєєв заробив 146,9 тис. грн та отримав від ФОП Бєлоус Н. С. та ФОП Сімонов М. Ю. 283,2 тис. грн доходу від надання майна в оренду. Крім цього, ще 200 тис. грн у 2018 році Мусєєву подарувала мати, Ніна Мусєєва.

Мусєєв має готівкою 50 тис. євро, 33 тис. доларів та 55 тис. грн. Також у Мусєєва є 4,5 тис. доларів («Укрсоцбанк») та 8 євро («Приватбанк») на банківських рахунках, ще 75 тис. доларів він позичив третім особам.

Мусеєв очолював адміністрацію Холодногірського району Харкова з 2012 року.

Як повідомляв кореспондент, 3 жовтня 2018 року стало відомо, що СБУ викрила, припинила та задокументувала діяльність голови Холодногірської районної адміністрації Максима Мусєєва, котрий під час перебування у 2015 році на територію тимчасово окупованого Криму був завербований ФСБ Росії. Крім того, задокументований факт наявності у харківського чиновника подвійного громадянства.

Мусєєву повідомлено про підозру за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада). Його оголосили у розшук. Мусєєв звільнений з посади голови Холодногірської райадміністрації Харкова.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X