Комунальники Кернеса віддадуть 4 млн грн улюбленій фірмі, якою цікавиться поліція

Харківське комунальне підприємство «Підземне місто» уклало договір з ТОВ «Спеціалізований «Проектно будівельний монтажний поїзд-753» на капітальний ремонт ескалатору у підземному переході  біля станції метро «Університет»

Як повідомили   у «Харківському антикорупційному центрі«, згідно з даними в електронній системи публічних закупівель «ProZorro», вартість робіт складе 3,85 млн грн.

Планується, що капітальний ремонт ескалатору виконають до 16 липня 2018 року.

У ХАЦ нагадали, що поліція проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом заволодіння грошовими коштами КП «Харківський метрополітен.

За даними слідчих, у грудні 2013 року КП «Харківський метрополітен» уклало договір з ТОВ «ПБМП-753» щодо технічного обслуговування 47 ескалаторів на загальну суму 7,3 млн грн. На думку слідчих, роботи фактично виконані не були.

Власником ТОВ «ПБМП-753» є ТОВ «Ваго-рев», кінцевим бенефіціарним власником –аудитор Євген Ананченко з Ізраїлю. «ПБМП-753» має одну адресу з ТОВ «Системи прогресивної очистки» та ТОВ «Ваго-рев». У «Системи прогресивної очистки», «Ваго-рев» та «ПБМП-753″ також один керівник – Роман Дворник.

Системи прогресивної очистки», «Ваго-рев» та «ПБМП-753» вже протягом восьми років є фаворитами КП «Харківський метрополітен». Три ці фірми спільно отримали підрядів від метрополітену на 1,3 млрд грн.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X